2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesine hizmet veren Televizyon Tamircisi Yıldız Elektronik Adana’nın 2000 Evler İkibinevler Mahallesindeki müşterilerimizin bütün televizyon markalarının arızalarında özel tamir servisi hizmeti sunmaktadır. LCD, LED Televizyon tamiri, uydu, çanak anten kurulumu konularında güvenilir bir özel tamir hizmeti veriyoruz.

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi Yıldız Elektronik olarak Yeşilyurt mahallesi Mavi Bulvar üzerindeki iş yerimizde 2010 yılından beri hizmet vermekteyiz. Yılların tecrübesi ile harmanlanmış bilgimiz ve uzman ekibimizle LED ve LCD televizyonlarınızın arızalarını hızlı bir şekilde tamir ediyoruz.

2000 Evler İkibinevler Mahallesine hizmet veren Televizyon Tamircisi Yıldız Elektronik Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar üzerinde hizmet vermektedir. Bizlere whatsapp üzerinden ulaşıp konum bilgimizi isteyebilirsiniz.

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

0542 258 25 50

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesine hizmet veren Televizyon Tamircisi olarak hizmetlerimiz ise; LED TV tamiri, LCD TV tamiri, TV ekranında oluşan çizgilerin tamiri yani Televizyon ekran panel tamiri, Tüm televizyon markalarının anakart, besleme (power) kartı, t-con kartı tamirini ve değişimini, TV ses var görüntü yok arızasının tamirini, LED TV’lerin LED değişimini, TV Hoparlör değişimi, Çanak anten satışı, kurulumu, uydu arızalarının tamiri, Uydu anten bakımı, onarımı, uydu anteninin yön ayarı, Merkezi uydu sistemi arızalarının tamiri, Uydu frekans ve kanal ayarı, Televizyon, Uydu alıcı ve Klima kumandası satışı, Uydu alıcısı, Anten kablosu, LNB, TV sabit ve hareketli duvar askı aparatlarının satışı ve montajı ayrıca televizyonlarınızı akıllı hale getiren ANDROID TV BOX satışı ve kurulum hizmeti bulunmaktadır.

2000 Evler İkibinevler MahallesiTelevizyon Tamircisi

Televizyonunuz arızalandığında hızlı bir televizyon tamir hizmeti veya evlerinizdeki uydu çanak anten gibi cihazlarınız için özel servis hizmeti almak istediğinizi biliyoruz.
Bize haftanın pazar hariç 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında ulaşabilir özel servis talebinde bulunabilirsiniz.
Televizyonlarınızın markası veya modeli ne olursa olsun, sorunları hızlıca tespit eder ve çözeriz.

2000 Evler İkibinevler Mahallesi LED ve LCD TV Tamircisi

Size güvenilir televizyon tamir hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Televizyonunuzun tamiri edilecek masrafa değmeyecek şekildeyse veya tekrar edecek bir arızaysa sizi bu konuda dürüstçe bilgilendirir, gereksiz masrafları önleriz ve bütçenize uygun bir çözüm sunarız.

Bizi arayıp yaşadığınız arızayı bize anlattığınızda arızanın sebebini hızlıca tespit eder, fiyat verir onaylarsanız tamirini gerçekleştiririz.

2000 Evler İkibinevler Mahallesi LED TV LED Değişimi ve Panel Tamiri

Özel servis hizmetimizle ev ve işyerinizdeki televizyonunuzu servis ücreti karşılığında adresinizden alır, servisimizde arıza tespiti yapar ve tamir maliyetini size bildiririz. Siz onay verirseniz, tamiratı gerçekleştirir ve aynı gün içerisinde teslim ederiz.

Televizyonunuzu servisimize kendiniz getirirseniz, arıza tespiti veya servis ücreti almıyoruz. Bu sizin için daha ekonomik bir tamirat seçeneği sunar.

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi

Servisimizde tamir edilen televizyonların arızasına göre değişen sürelerde 6 ay ile 1 yıl arasında parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Garanti takibini kolaylaştırmak için tamirini yaptığımız televizyonlarınızın arka kapaklarına Garanti Takip Etiketi yapıştırıyoruz. Daha sonra oluşabilecek sorunlarda size daha hızlı yardımcı olabilmek için yapılan işlemleri aradığınız numara üzerinden kayıt altına alır işin takibini kolaylaştırırız.

Ekranı kırılan LED TV’lerinizi ihtiyacımız dahilindeyse hurda olarak değerinde satın alıyoruz. Ekranı kırılan televizyonunuzun arka kapağındaki model etiketinin fotoğrafını WhatsApp üzerinden gönderirseniz hurda olarak alım fiyatı verebiliriz.

Televizyonunuzla ilgili sorunlarınızı çözmek için bize ulaşmak çok kolay.
Aşağıdaki iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle pazar hariç haftanın 6 günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında iletişime geçebilir ve hızlıca hizmet alabilirsiniz.

İletişim

Cep Telefonumuz:

Whatsap’da bize mesaj göndermek için tıklayın.

0542 258 25 50

İşyeri Telefonumuz :

0 322 409 68 97

Google Harita Konumumuz:

Yıldız Elektronik – Adana Uydu ve Televizyon Tamircisi

Adresimiz:

Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar Üzeri No:39/C Seyhan/ADANA

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Televizyon Tamircisi Yıldız Elektronik olarak televizyonunuzun sorunlarını çözmek için buradayız. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Servis Hizmet Bölgelerimiz için tıklayın.

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Samsung Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi LG Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Philips Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Vestel Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Seg Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Hi Level Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Regal Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi JVC Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Finlux Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Toshiba Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Techwood Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Sunny Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Axen Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Woon Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Beko Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Arçelik Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Grundig Televizyon Tamircisi

2000 Evler İkibinevler Mahallesi Sony Televizyon Tamircisi