Hakkımızda

Yıldız Elektronik – Adana Uydu ve TV Tamir Servisi 1 Nisan 2010 yılında İbo Osman caddesi üzerinde faaliyet hayatına başlamış olup, 15 Eylül 2011 tarihinden itibaren de Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar No:39/C adresinde sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız faaliyet olarak yalnızca Elektronik sektörü içerisindeki Dijital Uydu Yayın Sistemleri ve TV muhtelif yan ürünlerinin satışı, LCD ve LED TV Tamiri ve montaj servisliği üzerine hizmet vermektedir.
Satışını ve montajını yaptığımız bazı ürün çeşitleri ise ; Çanak Anten, Uydu Alıcı (Receiver), Android TV BOX, Anten Kabloları, TV ve Uydu Kumandaları, Scart – HDMI – AUX v.b. kablolar, LNB, DiseqC, Swich, Konnektör gibi uydu anteninin yan ürünleri, TV Askı Aparatları, Tv’ler için çeşitli modellerde 3’lü Priz Çeşitleridir.
Son yıllarda gelişen teknolojiyi takip ederek kendi bünyemizdeAdana Uydu ServisiveAdana Tv Tamir Servisi internet sitelerimizi bize daha kolay erişebilmeniz için hizmetinize sunduk. Tüm ürünlerimizi güncel özellikleri ve fiyatlarıyla internet sitemizden inceleyebilir, satın alabilir aynı gün kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Yıldız Elektronik – Adana Uydu ve TV Tamir Servisi kendinden emin adımlarla, kaliteden asla ödün vermeden, bildiği işin hakkını vererek ve sektördeki yenilikleri her daim takip ederek, en kaliteli ürün çeşitleriyle Adana’da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla.

Yıldız Elektronik – Adana Tv Tamiri – Adana Uydu Servisi

Adana Tv Tamiri ve Uydu Anteni Montajı Bakım ve Arıza Servisi